S.S.S

Müşteri Soruları

Size güvenebilir miyim?

Sitemizin misyonu ve önceliği tamamen müşteri memnuniyeti odaklıdır. En ufak sorun yaşamamanız için gerekli bütün önlemler ve memnuniyetiniz garanti altına alınmıştır. Ürünler altındaki yorumlar ve sitemiz üzerinden yapılan yüzlerce sorunsuz alışverişimiz referansımızdır.

Neden bu kadar ucuz?

Kullanılmayan ve pasif durumda olan hesapları ikinci el olarak satın alıyoruz. Düşük kar marjı ile satıyoruz. Bu yüzden daha ucuza satabiliyoruz.

Ömür Boyu Garanti Nedir?

Hesap satın aldıktan hemen sonra değil, aylar sonra bile hesapla ilgili sitemizden kaynaklı bir sorun yaşarsanız, hemen yeni ürünle değişim yapıyoruz. Sizi kesinlikle mağdur etmiyor ve 3. şahıslarla muhatap etmiyoruz.

Nasıl Ödeme Yapabilirim?

Ödemelerinizi sitemiz üzerinden satın al demeniz ve yönlendirilen sonteklif’in güvenli alışveriş alt yapısıyla dilediğiniz ödeme yöntemi ile kolayca yapabilirsiniz.

Hangi Ödeme Yöntemleri Mevcut?

Havale,EFT ya da Kredi Kartı,İnnial ile dilerseniz tek çekim dilerseniz komisyonsuz taksit seçeneklerinden yararlanarak yapabilirsiniz.

Satış Sonrası

Hesap bilgilerini değiştirilebilir mi?

Maalesef, pasif hesaplar olduğu için bu işlem gerçekleştirilememektedir.

Hesabı nasıl teslim ediyorsunuz?

Online teslimat yapılmaktadır. Siparişinizi verdikten hemen sonra hesabınızı size teslim ediyoruz.

İade yapabiliyor muyuz?

Bizden kaynaklanmayan problemlerde ücret iadesi yapılmamaktadır. Ömür boyu garanti kapsamında ürün değişimi yapılmaktadır.